אודות אסף חולצות

אסף חולצות החל בעשייתו משנת 2009. עסק שהחל ממכירת חולצות מודפסות ליחידות צבאיות והתפתח כיום לחברה שמספקת שמחה, ערכים, הנאה ופשטות וזאת על ידי עבודה אישית מול לקוח, המלווה בקלילות והגשמת חוויה מאירוע חשוב בחיים, לקהל לקוחות רחב שמתחיל ביחידות צבאיות, תנועות נוער, בתי ספר ועד לאירועים חשובים במשפחות.

אסף חולצות מספק מזה שבע שנים, עולם שלם של חוויות ללקוחות מהצפון ועד הדרום הרחוק. כל הזמנה שמתבצעת נבדקת מספר פעמים על מנת שתגיע לבעליה בשלמותה ובדיוק כפי שהוזמנה.

התמחותו העיקרית של אסף חולצות הינה העבודה האישית והמחבקת אל מול חיילי צה"ל. השירות לחיילי צה"ל הינו אישי, מחבק, אוהב וזמין בכל שעה, הזמנות לפלוגות ויחידות מסופקות לבסיס החיילים על מנת שיוכלו ליהנות משירות אישי ומדאגה אחת פחות.

יחד עם זאת, אסף נותן יד חמה ורחבה לאלפי בני נוער וילדים המזמינים לתנועות נוער ברחבי הארץ, לטיולים שנתיים בבתי הספר ולמסיבות סיום וימי ספוט/כיף.

חזקותיו העיקריות של אסף הן אמינות ומקצועיות מעל הכל, עמידה בזמנים, זמינות לכל לקוח ויחס אוהב ומקבל לכל הזמנה שמגיעה אליו.

אסף מאמין בשרות אישי, אמין, אחראי ומלא בתקשורת חיובית וחיוכים לכל לקוח, מה שמביא לעבודה קלה ומהנה ללקוח המזמין יחד עם דיוקו ומקצועיותו של אסף מביאות לשיתוף פעולה מהנה שמסתכם בחוויה של מוצרים מעולים המסופקים ללקוח בהתאם לרצונו, עם חיוך רחב וחיבוק חם.

לכל חלום מגיעה הגשמה והגשמה מתחילה בך וממשיכה באסף חולצות.